Среќен билет LiteFinance - 1500$ и бонус за депозит од 30%.

Среќен билет LiteFinance - 1500$ и бонус за депозит од 30%.
  • Период на промоција: 28.11.2023 - 30.12.2025
  • Промоции: 1500$ и 30% бонус за депозит
LiteFinance, водечка платформа во областа на финансиските услуги, постојано нуди примамливи промоции и интересни натпревари за своите корисници. Овие иницијативи не само што обезбедуваат можност за учесниците да освојат возбудливи награди, туку служат и како платформа за поединците да ги подобрат своите финансиски знаења и вештини. Без разлика дали сте искусен инвеститор или штотуку го започнувате своето патување во светот на финансиите, учеството во промоциите и натпреварите на LiteFinance може да биде и наградувачко и едукативно.


Што е натпреварот за среќен билет?

Натпреварот LATAM Lucky Ticket привлече значителен интерес кај трговците и со задоволство го објавуваме продолжувањето на извлекувањето до 31 јануари 2024 година. Учесниците можат да добијат повеќе среќни тикети и да ги зголемат своите шанси за победа!

Конкурсот е отворен за трговци од земјите ЛАТАМ: Аргентина, Боливија, Чиле, Колумбија, Костарика, Куба, Доминиканска Република, Еквадор, Ел Салвадор, Гватемала, Хондурас, Мексико, Никарагва, Панама, Парагвај, Перу, Порторико, Уругвај и Венецуела.


Наградите на среќниот билет

Подготвивме четири парични награди како награди:

  • На двајца среќни добитници ќе им доделиме по 500 УСД на 30.01.2024 година во 19:00 и 20:00 часот.
  • На 31 јануари 2024 година, во 19:00 и 20:00 часот, ќе извлечеме две награди од по 1000 УСД.
Среќен билет LiteFinance - 1500$ и бонус за депозит од 30%.


Како да учествувате во извлекувањето на среќните билети?

  1. Регистрирајте сметка на LiteFinance .
  2. Надополнете ја вашата трговска сметка со најмалку $300 во една трансакција и активирајте го промотивниот код GOLATAM.
  3. Добијте уникатен среќен билет за секој депозит од $300 или повеќе.
  4. Добијте бонус за депозит од 30% и активно тргувајте на вашата сметка на LiteFinance.
  5. Автоматски учествувајте во онлајн извлекување за парични награди.


Откако ќе го активирате промотивниот код, ќе добиете е-пошта со Среќен билет, на кој му е доделен единствен број. Четири победници ќе бидат избрани по случаен избор со помош на транспарентен алгоритам заснован на цитати од три валутни пара.

Бројот на билети е неограничен. Колку повеќе среќни билети имате, толку се поголеми шансите да освоите награда!

Thank you for rating.